TR EN
  • AKTÜEL
  • İLETİŞİM
TR EN
Anasayfa | Markalarımız | Frozen KITCHEN

Frozen KITCHEN

Anadolunun bereketli topraklarından dünyaya açılan bir hikaye

KATALOG

ürün katalog indir
FROZEN KITCHEN

ÜRÜNLER

Buğday tanelerinin değirmene düşüşüyle başlayan; unun hamura, hamurun envai çeşit tatlara dönüşümünün hikâyesi bizimkisi. Emekle yoğrulan senelerden aldığımız tecrübeyle; Anadolu’nun bereket kokulu topraklarından dünyanın dört bir yanına uzanan bir hikâye.

DAĞITIM AĞIMIZ

çözüm ürettiğimiz sektörler

RESTORANLAR
EĞİTİM KURUMLARI
DAĞITIM AĞIMIZ

çözüm ürettiğimiz sektörler

KAMU KURUMLARI
YURTLAR
HASTANELER
KAFELER
CATERING FİRMALARI
BELEDİYELER
BAYİLER
OTELLER

ANADOLU TOPRAKLARINDAN BİR HİKAYE

Buğday tanelerinin değirmene düşüşüyle başlayan; unun hamura, hamurun envai çeşit tatlara dönüşümünün hikâyesi bizimkisi. Emekle yoğrulan senelerden aldığımız tecrübeyle; Anadolu’nun bereket kokulu topraklarından dünyanın dört bir yanına uzanan bir hikâye. Geleneksel Türk mutfağının zengin tatlarını oluşturan enfes unlu mamulleri, son teknolojilerle donuk hale getirerek geniş kitlelere ulaştırma gayesiyle başlattığımız, lezzet dolu bir hikâye...

Yönetim birimlerimizde görev alan deneyimli çalışanlarımız ve müşteri memnuniyetini temel ilke edinen üstün kalite odaklı iş anlayışımızla; hem satış noktalarımızı hızla arttırmaya hem de Frozen Kitchen adından övgüyle söz ettirmeye devam etmeyi hedefliyoruz. Her damak tadına hitap eden ürün yelpazemizi daha da genişletmek; lezzet, kalite ve gıda güvenliği kriterlerimizi daha da yukarılara çekmek adına, AR-GE faaliyetlerimizi tüm hızıyla sürdürüyor; sektörümüzün lider markaları arasında yer almak amacıyla tüm gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.

Bilgi / Destek / Talep

+90 (212) 446 00 70