TR EN
  • AKTÜEL
  • İLETİŞİM
TR EN

Hizmetlerimiz

FAALİYET ALANLARIMIZ

FMCG sektöründe öncü markaların ürünlerinin satış kanallarına ulaşmasını sağlayan Vizyon Global, sektördeki uzun yıllara dayanan deneyimi ve geniş lojistik ağıyla: Erikli, Tuborg, Freşa, Nestle ve Meysu gibi markalarının ürünlerini, tazelik ve kalite garantisiyle ürünlerin satışını gerçekleştiren bayilikler ile buluşturmaktadır. Vizyon Global, müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutarak, sağlamış olduğu hızlı ve güvenilir lojistik hizmetiyle distribütörlüğünü sağladığı bayi ağlarında verimliliği en üst seviyeye taşımaktadır.

Vizyon Global’in profesyonel ekibi, müşterilere özel çözümler sunarak, iş ortaklarının büyümesine ve başarılı olmasına sürekli yardımcı olmakta ve müşterilerinin ihtiyaçlarını dikkate alarak, esnek ve kalite odaklı bir hizmet anlayışıyla hareket etmektedir.

Bölgesel dağıtım ağlarının yanı sıra, Koska Helvacısının ulusal satışını 100'ü aşkın bayi ağımız vasıtası ile gerçekleştiren Şirketimiz, FMCG sektöründe ulusal anlamda da marka değeri yüksek firmaların gözdesi haline gelmiştir.

Şirketimiz, faaliyet göstermiş olduğu alanlardaki yüksek tecrübesi ile: “Frozen Kitchen” ve “Pafity” markalarıyla birlikte sırasıyla donuk unlu mamüller ve kedi/köpek maması alanlarında da kendi yaratmış olduğu markaların ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.